Sportypluss gjør braksuksess! Flere og flere spreke jenter handler klærne sine hos oss. Gjett om vi er glade og stolte!
Vår største utfordring er å finne større størrelser. Svært få produsenter lager tur- og treningsklær i store størrelser. Derfor er vi igang med å lage mer av våre egne klær.
Vi lager klær under navnet VÆR. Vær betyr å være ute i været og få være som du er. Et fint og passende navn synes vi. Ullsettet vårt, skallbuksa og Hæge-toppen er allerede utsolgt i de største størrelsene og nå produserer vi opp mer.
Mange har etterspurt topper med god lengde - den kommer i høst. En god stretchjakke kommer også i løpet av høsten. Begge disse opp i str. 56. Så raskt vi får opp prøver av klærne har du anledning til å forhåndsbestille. Det er stor etterspørsel etter turklær i stor størrelse, så det vil være lurt å sikre seg.
Er det noe spesielt du savner/ trenger må du gjerne fortelle oss om det. Vi vil veldig gjerne hjelpe deg å finne riktige klær for DEG. Vi vet at passform, farger og kvalitet er viktig og skal sørge for at du får det du vil ha.
Du kontakter oss enklest på e-post: kundeservice@sportypluss.no eller på mobil: 90 2011 20 (hverdager 9-15)
Sporty hilsen Torunn & Hanne